Nursan Nurçelik Hakkında

Meslek hayatına 1973 yılında çıraklık ile başlayan Bayar İbili 1981 yılında kendi iş yerini kurmuştur. Bakırcılık ile başlayan meslek hayatı zaman şartlarına göre paslanmaz çeliğe yönelmiş mutfak eşyaları üretmeye başlamıştır. Küçük bir dükkan ile başlayan serüven şuan da bayrağı devralan iki oğlu ile 1200 m2 kapalı alanda devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile paslanmaz çeliğe şekil veren Nurçelik yeni kullanım alanları yaratarak mutfağınızın vazgeçilmezi olmaya emin adımlarla yürümektedir. 21.yy da paslanmaz çelik kullanım alanı olarak birçok alana yayılmış bundan sağlık açısından sakıncası olmadığı tescillendiği için mutfaklar da payını almıştır.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı müşteri ağı ile ülke ekonomisine bir nebze de olsa fayda sağlamaya çalışmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Üretmenin günümüz de ne kadar kutlu bir iş olduğunun bilinci ile kendini geliştirerek ve çeşitlendirerek ekonomide geniş yer tutan inşaat ve restoran sektörlerine de hitap ederek dayanıklı tüketim mallarını üretmeye devam eden nur çelik kendi alanında sektör de söz sahibi olabilmek için gayretle çalışmaya devam etmektedir.

“Üretmeyen, tüketilmeye mahkumdur.”

sözünü kendimize rehber ederek yürüdüğümüz bu yolda kaliteden ödün vermeden her müşterinin kendi talebine göre de özel ürünler imal eden Nurçelik üretmenin ülke ekonomisine ne kadar faydalı olduğunun bilinciyle işini ehli ile yapmanın gayretini vermeye devam edecektir.